Coraz więcej osób pyta czy Lotto jest ustawiane? Czy nasz oszukują?

To jest oczywiście moja opinia!


Pamiętają Państwo jak weszła gra Multilotek?

Przy pierwszej maszynie losującej praktycznie codziennie padały wygrane 10 nawet po kilka i przy zwiększonych stawkach. Teraz natomiast 10 pada raz na pół roku!

I jak to wytłumaczyć?

Otóż nie po to Totalizator wymienił już drugą maszynę losującą abyśmy my wygrywali. Obecny komputer jest inteligentny wybiera opcje niższych wygranych. Tak aby Lotto nie ponosiło strat i nie dopłacało, ponieważ w Multi Multi nie zabierają 50% naszych wpłat.

Jeżeli chodzi o losowania Lotto to jaki problem aby zaprogramować inteligętną maszynę tak aby wylosowała wybrane liczby w celu uzyskania kolejnej kumulacji. Powiem więcej! Jaki dla nich problem aby podstawić gościa który zgarnie kumulacje ok. 21 milionów. Wystarczy że przyblokują 10 liczb które nie bedą występowały na naszych kuponach grając na chybił trafił i już ułatwiona kumulacja.

I tu się dziwię ponieważ zabierają 50% naszych wpłat i jeszcze im mało.

Podnieśli opłaty za zakład! Myśleli że zbiją kokosy! A tu przykra niespodzianka. Coraz mniej ludzi gra, a to przez cenę zakładu, a to przez brak pieniędzy, a największy spadek graczy jest przez to że ludzie podejrzewają że są nabijani w balona.

A teraz coś o zakładach piłkarskich;

Zapewne już od paru lat Państwo odczuli że jest coś nie tak. Że coraz trudniej jest trafić w mecze. O ile łatwiej się wygrywało wcześniej. Teraz to wszędzie ustawki. Niestety ustawiają mecze i nie mamy na to wpływu.

W tym czasie to najlepiej chyba grać w Mini Lotto. Mała kasa, mniejsze prawdopodobieństwo że będą nas chcieli oszukać!

 

Od dnia 01.04.2017 Typy Lotto są typowane raz na miesiąc zawsze w pierwszą niedzielę m-ca!