Regulamin serwisów sms

I. Warunki ogólne

1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.eurotypy.pl umożliwia także zakup typów, statystyk oraz niektórych systemów Lotto za pośrednictwem serwisów sms.

 

2. Serwisy dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat!


3. Serwisy płatne na sms prowadzone są przez firmę:

Studio Lotto LASER
25-148 Kielce, ul. Kalinowa 35
Nip. 657-181-24-15
Regon 291162518

 

4. Adres do korespondencji:

 

Studio Lotto Laser
25-148 Kielce, ul. Kalinowa 35
Infolinia: +48 692 587 940

e-mail: biuro@eurotypy.pl5. Zakup dowolnego serwisu przez wysłanie płatnego sms-a oznacza akceptację niniejszego regulaminu.


II. Procedura zamawiania i realizacji zamówień

6. Zamówienie można składać poprzez wysłanie płatnego sms-a o określonej taryfie określonym prefiksie za pomocą funkcji telefonu komórkowego.


7. SMS-y można wysyłać 24 godziny na dobę przez cały rok. Tylko zamówienia typów sportowych złożone w niedzielę po godzinie 14:00, będą realizowane z poniedziałku na wtorek po północy. 


8. Studio Lotto Laser w przypadku nieprawidłowo wpisanego prefiksu przez klienta w treści sms na numerach płatnych taryf nie bierze odpowiedzialności.

9. Ceny za sms znajdujących się w serwisach płatnych Studio Lotto Laser w dziale Systemy, Statystyki, Typy na sms i są podane w złotych polskich (ceny netto, brutto).

 

10. Studio Lotto LASER nie ponosi odpowiedzialności za typy sportowe oraz typy lotto, które oferuje w przypadku nieprawidłowego wytypowania wyniku spotkania sportowego lub typowania liczb w grach losowych.

 

11. Aktualizacje statystyk odbywają się zawsze po 30 czerwca danego roku oraz po 31 stycznia roku następnego z dwu tygodniowym poślizgiem. Dotyczy statystyk głownie Multi Multi (czas na obliczanie)